Jsme odborníci na Zahrady a ploty

2D oplocení

2D oplocení

Plotové panely 2d jsou moderní,bezpečný a elegantní systém oplocení. Oplocení tohoto druhu se vyznačuje vysokou pevností. panely jsou vyrobeny ze svařovaných ocelových drátů. Jsou vhodné tam,kde je vyžadováno nejvyššího zabezpečení např. oplocení rodinných domů,parků,škol atd.

3D oplocení, realizace Zahrady a ploty M.K.

3D oplocení

plotové panely 3D jsou moderní a elegantní systém oplocení. Panely jsou tvořeny svařovanými ocelovými dráty o průměru 5mm a jsou opatřeny 2 až 4 podélnými prolisy dle výšky panelů, které zaručují větší pevnost a vynikající vzhled.

Klasické pletivo, realizace Zahrady a ploty M.K.

Pletivo

Klasické ohradové pletivo, které patří ke standartním druhům oplocení. Možno z výběru pozinkovaného nebo poplastovaného pletiva.

Svařované pletivo, realizace Zahrady a ploty M.K.

Svařované pletivo

Svařovaná pletiva jsou vyráběna z ocelových pozinkovaných drátů a následně poplastovaná vysokokvalitním plastem. Působí velice elegantně a vyznačují se vysokou životností.

Betonové oplocení, realizace Zahrady a ploty M.K.

Betonové oplocení

Betonový plot vyrobený z kvalitního českého betonu Vám bude sloužit dlouhá léta. Jeho údržba je nenáročná. Má velmi působivý vzhled a zaručí Vám ochranu vašeho soukromí. Vybírat můžete hned z několika designových provedení a barev.

Betonové oplocení 3D, realizace Zahrady a ploty M.K.

3D betonové oplocení

Moderní a zároveń výjimečný 3D betonový plot, zajistí nejen soukromí, ale také se stane velmi pohlednou součástí Vašeho okolí.

Oplocení z montovaných gabionových panelů

Gabiony

Oplocení z montovaných gabionových panelů je jeden z nejnovějších trendů mezi ploty v součastnosti. Výplň oplocení je možná různým typem kamene. Slouží i jako protihluková zábrana, což přispívá ke zvýšení soukromí a komfortu bydlení. Údržba těchto systémů oplocení není nutná.

Betonové tvarovky

Zděný plot je častým řešením u moderních domů. Masivní zdi zajistí dokonalou izolaci. Variabilita, mrazuvzdornost a barevné provedení ji činí ideálním materiálem pro stavbu plotů libovolných typů a rozměrů. Plot doplní betonové stříšky, které upevní celkový vzhled a jsou tak vhodným rámcem pro dřevěnou či kovovou výplň.